Atribuită Cumpărare directă

Cablu EKG pentru electrocardiograf BTL PLATA SE VA EFECTUA cu OP in termen de 30 de zile de la receptia produselor, in conformitate cu Legea 72/2013 - Publicata in Monitorul Oficial, Partea I nr. 182 din 2 aprilie 2013

Număr anunț
DA25741909
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
32581130-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
428,57 RON
Valoare atribuită
428,57 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

428,57 RON

din 428,57 RON estimat