Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de internet si televiziune pentru un numar de 25 locatii situate in judetul Cluj. Pachetele de servicii contin televiziune analogica si digitala. In 22 de locatii se ofera Business TV Optim HD (Analogic) si 3 locatii cu Business TV Digital Optim HD in care se includ si echipamente mediabox standard. La una din locatii se ofera si internet garantat de 90 Mbps, pe suport de fibra optica.
- Număr anunț
- DA25740520
- Autoritate contractantă
- Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.477,92 RON
- Valoare atribuită
- 10.477,92 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.