Atribuită Cumpărare directă

Realizare dosar de clasare in patrimoniul cultural national pentru carte veche romaneasca si straina: fisa analitica de evidenta si raport de expertiza conform caietului de sarcini.

Număr anunț
DA25752023
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA"OCTAVIAN GOGA (CUI 4485731)
Furnizor / câștigător
BOGDAN S. FLORIN - EXPERT IN DOMENIUL BUNURI ARHEOLOGICE SI ISTORICO-DOCUMENTARE (CUI 30240803)
Cod CPV
71319000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat