Atribuită Cumpărare directă

CERTIFICAT IPROCHIM DE AGREARE DE TIP Nr. CERT-AGR.TIP.Amb-0229-14, Rev. 0 PRODUCATOR CUTIE DE CARTON PREVAZUTA CU SAC DE POLIETILENA 20 LITRI dim. 270x215x350, capacitate 20 l destinata colectarii deseurilor infectioase, anatomopatologice, rezultate din activitati medicale (cutiile au forma paralelipipedica, cu maner si fanta izolanta, sunt de culoare galbena, cu banda rosie, inscriptionate cu instructiuni de folosire si semne de avertizare privind continutul acestora , AGREMENT RID/ADR) Avizat de Ministerul Sanatatii si ODTM ST NR.1/IAN.2006/CERT.SR EN ISO 9001:2015,SR EN 14001:2015,SR EN ISO 13485:2016.Consumati produse romanesti pentru a proteja mediul economic si locurile de munca din Romania. Va multumim.

Număr anunț
DA25730909
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
Furnizor / câștigător
NOVEI COM SRL (CUI 14743110)
Cod CPV
44617100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124,50 RON
Valoare atribuită
124,50 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124,50 RON

din 124,50 RON estimat