Atribuită Cumpărare directă

DETECTOR DE GEAM SPART, cod DSC LC 105DGB, 3 bucati.

Număr anunț
DA25744918
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
Cod CPV
35121000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158,85 RON
Valoare atribuită
158,85 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

158,85 RON

din 158,85 RON estimat