Atribuită Cumpărare directă

Se vor executa serviciile de lacatuserie la rampa de acces pentru persoanele cu dizabilitati.

Număr anunț
DA25737168
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
Furnizor / câștigător
E & C BEFCRIS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 28276309)
Cod CPV
98395000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.427,92 RON
Valoare atribuită
1.427,92 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.427,92 RON

din 1.427,92 RON estimat