Atribuită
Cumpărare directă
Casti wireless Tip Externe :On-Ear Tehnologie Wired/Wireless Microfon :Da Sunet Stereo Interfata USB Bluetooth Baterie Timp de utilizare: 10 ore Raza actiune 30 m Caracteristici speciale Certificare Microsoft Accesorii incluse Cablu USB Husa de depozitare Culoare Negru
- Număr anunț
- DA25749030
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 30232000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.201,68 RON
- Valoare atribuită
- 4.201,68 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.