Atribuită Cumpărare directă

Pachet stingătoare cu pulbere și N2, tip P6 kg și co 2

Număr anunț
DA25749953
Autoritate contractantă
COMUNA MACEA (PRIMARIA) (CUI 3519410)
Furnizor / câștigător
SALVATOR-F SRL (CUI 7043904)
Cod CPV
44482000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.595 RON
Valoare atribuită
3.595 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.595 RON

din 3.595 RON estimat