Atribuită
Cumpărare directă
1. Ciment - 200kg -Tip A 42.5R pentru betoane simple şi armate - Rezistenţă la compresiune iniţială (Mpa) : minim 20 - Rezistenţă la compresiune standard (Mpa) : minim 42,5 - Mod de ambalare: sac 40 kg. 2. Glet pe bază de ipsos 80kg. Amestec de ipsos cu compuşi minerali şi aditivi pentru denivelări de la 2mm la 10mm - Grad mare de aderenţă.
- Număr anunț
- DA25747871
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta ,,Oltul" al judetului Harghita (CUI 4245690)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 193,98 RON
- Valoare atribuită
- 193,98 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.