Atribuită
Cumpărare directă
Pachet servicii postale compus din: -corespondenta neprioritara/prioritara interna/internationala standard si corespondenta neprioritara/prioritara interna si prioritara internationala cu serviciul recomandat; -corespondenta neprioritara/prioritara interna si prioritara internationala cu confirmare de primire; -PRIORIPOST Contractul se va incheia pana in data de 31.12.2020
- Număr anunț
- DA25746443
- Autoritate contractantă
- ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64110000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.