Atribuită
Cumpărare directă
Unitate optica externa Blu-Ray Writer ASUS RW BW-16D1H-U Pro, USB 3.0, negru, dual layer, USB 3.0, compatibil laptop, compatibilitate OS- Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP - 1 buc. Certificat de conformitate si certificat de garantie.
- Număr anunț
- DA25771036
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4365310)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30233153-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 604,97 RON
- Valoare atribuită
- 604,97 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.