Atribuită
Cumpărare directă
Colaborand cu firma noastra puteti beneficia de servicii prompte de intretinere, depanare si asistenta tehnica, toate la un raport optim calitate/pret cat si un sistem atractiv de contracte de service. Numarul de sisteme informatice variaza intre 100 si 150 buc./contract + o retea de calculatoare. Contract servicii de intretinere si reparare a echipamentelor IT (calculatoare si retea calculatoare). Abonament lunar. Servicii prestate: - deplasarea cel putin o data pe luna pentru inspectarea echipamentelor si efectuarea operatiunilor de mentenanta ; - instalare si suport hardware si software; - interventii hardware si software pentru sisteme de calcul; - revizii sau reparatii sisteme de calcul; - diagnosticarea si înlocuirea pieselor de schimb si a consumabilelor; - instalare, configurare si optimizare sisteme de operare; - devirusare sisteme de calcul, instalare/update antivirus; - copiere si recuperare date; - suport prin telefon sau e-mail; - scanare spyware / adware; - defragmentare hardisk-uri; - optimizare registry; - curatare praf; - actualizarea fisei calculatorului - în cazul în care se doreste, back-up date pe suport DVD. Daca oferta noastra prezinta interes pentru Dumneavoastra va rugam sa ne contactati in vederea stabilirii unei intalniri pentru detalierea coordonatelor unei viitoare colaborari. In cazul in care reparatia este prea complexa pentru a fi efectuata pe teren, sau spatiul este impropriu pentru asa ceva, echipamentele vor fi transportate la sediul nostr
- Număr anunț
- DA25749798
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SF.NICOLAE (CUI 20745736)
- Furnizor / câștigător
- PANCIU IT SRL (CUI 37420615)
- Cod CPV
- 72267100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.500 RON
- Valoare atribuită
- 24.500 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.