Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare CASCO pentru o perioada de 12 luni pentru autoturismavand urmatoarele caracteristici: an fabricatie 2017- data primei inmatriculari, capacitate cilindrica 1461 cmc, putere 62 KW, nr. locuri: 5., tip combustibil- motorina. Pretul estimat este unitar si nu include TVA.
- Număr anunț
- DA25759584
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.568,34 RON
- Valoare atribuită
- 2.568,34 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.