Atribuită
Cumpărare directă
Suflanta de aer cu membrane ALITA AL 200 Parametrii suflanta DEBIT / Max. putere 200 L/MIN _261 W Zgomot 45 dB Greutate 10.1 kg Mufa 26 mm Presiune max. lucru 260 mbar Putere (pres. max. lucru) 125 W Tensiune, frecventa 230 V 50 Hz Protectia IP IP 54 Dimensiuni (lung. X Lat. X Inalt.) 248 mm X 205 mm X 245 mm
- Număr anunț
- DA25770788
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- INSTAL POMPE GRUP SRL (CUI 26479935)
- Cod CPV
- 41000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.092,44 RON
- Valoare atribuită
- 2.092,44 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.