Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze urmatoarele materiale pentru instalația exterioara de scurgere a apei pluviale: 1) Nisip pentru construcții interior/exterior 25kg = 3 saci; 2) Cimnt 42,5R cu duraditiv 40kg = 1 sac; 3) Adeziv flexibil pentru gresie și faianță CM12 interior/exterior, gri, sac 25kg = 1 sac; 4) Grătar cămin monolitic, cu mâner, prolipropilenă 300x300 mm = 1buc.; 5) Cămin scurgere și evacuare apă, monolitic, 296x300x300 mm = 1buc., 6) Prelungire pentru cămin monolitic, co-polimer, H 100mm, 300x300 mm = 1 buc., 7) Cot PVC cu inel D110mm, 87 grade = 4 buc., 8) Țeava PVC pentru canalizare exterioară, multistrat, SN4, 110x3,2 mm, 1 m = 2 buc., 9) Colțar pin 2400 x 32 x 12 mm = 10 buc.
- Număr anunț
- DA25761381
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 379,31 RON
- Valoare atribuită
- 379,31 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.