Atribuită
Cumpărare directă
Masti medicale chirurgicale 3 straturi – 1 cutie x 50 bucati Dispozitiv Medical Standard : MDD 93/42/EEC Class I (non-sterile) Inregistrat la ANMDMR cu aviz nr T52/19.05.2020 Filtre PFE (Particle Filtration Efficiency ) si BFE ( Bacterial Filtration Efficiency) 3 straturi: 2 Straturi PP Material Netesut + 1 Strat Filtru (meltblown) Conforma cu cerintele standardului EN 14683/2014 Fina, colorata, dintr-un material impermeabil netesut pentru o mai buna protectie impotriva prafului si umiditatii Ideala pentru protectia impotriva prafului si a aerosolului. Culori disponibile: albastru Ofera un confort ridicat chiar și pentru purtarea prelungita De unica folosinta
- Număr anunț
- DA25753778
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARAD (CUI 3519810)
- Furnizor / câștigător
- MEDPLAZA HEALTH S.R.L. (CUI 41024228)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.