Atribuită Cumpărare directă

ervicii de asigurare CASCO 12 luni pentru autoturismele din dotarea parcului auto I.S.U MAZDA BT 50 RRZ/RRY,AN FABRICATIE 2007,MOTORINA,2500CMC/105KW.

Număr anunț
DA25768346
Autoritate contractantă
JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
Furnizor / câștigător
MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.126 RON
Valoare atribuită
4.126 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.126 RON

din 4.126 RON estimat