Atribuită Cumpărare directă

Furnizare plante decorative, ghivece si piatra

Număr anunț
DA25762954
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "SALA POLIVALENTA (CUI 2836160)
Furnizor / câștigător
PEPINIERA DE VAL D'YERRES DEUX S.R.L (CUI 22867136)
Cod CPV
03121000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.544,95 RON
Valoare atribuită
11.544,95 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.544,95 RON

din 11.544,95 RON estimat