Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE PENTRU MARCAJE SI PENTRU REPARATII COPERTINA_ 1. DILUANT 551 0.9L; 2. EMAIL GALBEN SULF 0.75L; 3. TUBULARA HEXAGONALA MAGNETICA; 4. SAIBA CU CAUCIUC 4.8*16 (50 BUC.); 5. SURUB DIN 7504 K 4.8*25 (50 BUC.); 6. POLICARBONAT 6 MM F 2100*3000

Număr anunț
DA25744187
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICATII "AUGUSTIN MAIOR (CUI 5022247)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44832200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,85 RON
Valoare atribuită
231,85 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,85 RON

din 231,85 RON estimat