Atribuită Cumpărare directă

Aparat aer conditionat Yamato Avanti 18.000 BTU - Wifii - inverter - A++ - freon R32 - active carbon filter

Număr anunț
DA25746710
Autoritate contractantă
AUTORITATEA FEROVIARA ROMANA - AFER (CUI 4283163)
Furnizor / câștigător
OPTITEHNIC EXPERT SERVICES SRL (CUI 25352916)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.337 RON
Valoare atribuită
3.337 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.337 RON

din 3.337 RON estimat