Atribuită Cumpărare directă

CARACTERISTICI TEHNICE: Vibrator beton DINGO ENAR Tensiune alimentare: 220V, 50Hz Putere motor electric: 2.300W Turatie motor la mers in gol: 18.000 r.p.m. Lungime furtun imersie in beton: 3, 4, 6m Diametru cap de vibrare: Ø 38mm si 48 mm (incluse) Capete de vibrare interschimbabile Turatie motor la mers in sarcina: 12.000÷14.000 r.p.m. Dubla carcasa de protectie a motorului, robusta, antisoc Ventilator puternic, cu filtru protectie praf Motorul electric se tine agatat de cureaua din dotare pe umar Greutate motor: 4,8kg Productie: SPANIA Sistem special proiectat pentru prinderea axului flexibil de unitatea de antrenare (motor)! Cuplare rapida a cuplei axului flexibil datorita sistemului de cuplare special proiectat (cuplare prin infiletare)! Principiul de functionare al vibratorului DINGO ENAR este PRINCIPIUL CU EXCENTRIC! Acest principiu de functionare asigura vibratii constante transmise betonului in timpul etapei de turnare si vibrare a betonului! Vibratorul pentru beton DINGO ENAR este ideal pentru vibrarea unor volume de beton medii si mari (pana la 35 mc/h). Greutatea mica, usurinta in utilizare, constructia modulara ce permite interschimbarea rapida a axului si capului de vibrare si pretul redus fac din vibratorul DINGO ENAR modelul cel mai utilizat pentru lucrarile uzuale de vibrare a betonului. Cu vibratorul de beton DINGO ENAR se pot realiza atat lucrari de vibrare a fundatiilor, stalpilor, peretilor sau grinzilor (utilizand capetele de vibrare cu diametr

Număr anunț
DA25757611
Autoritate contractantă
Apa Serv Valea Jiului S.A. (CUI 7392416)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.024 RON
Valoare atribuită
3.024 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.024 RON

din 3.024 RON estimat