Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE INTOCMIRE DOCUMENTATIE CADASTRALA DE DEZMEMBRARE A IMOBILULUI INSCRIS IN C.F. NR. 416834, EXTRAVILAN, IN SUPRAFATA DE 253.391 mp, IN DOUA LOTURI conform solicitari beneficiar.

Număr anunț
DA25743183
Autoritate contractantă
Orasul Recas (CUI 2512589)
Furnizor / câștigător
DECATOP CONS SRL (CUI 19707321)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat