Atribuită Cumpărare directă

catv - 21,85; - internet/date -183,7; - telefonie -164; TOTAL -369,55

Număr anunț
DA25785094
Autoritate contractantă
Colegiul National"AL. ODOBESCU (CUI 4318008)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.869,20 RON
Valoare atribuită
8.869,20 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.869,20 RON

din 8.869,20 RON estimat