Atribuită Cumpărare directă

CF410X (410X) CARTUS TONER BLACK (6500 PAG) ORIGINAL HP LASERJET PRO M452 M377 M477 CF411X CF412X CF413X (410X) CARTUS TONER C M Y (5000 PAG) ORIGINAL HP LASERJET PRO M452 M377 - 3 buc cyan, 3 buc magenta, 3 buc yellow

Număr anunț
DA25742200
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.950,49 RON
Valoare atribuită
6.950,49 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.950,49 RON

din 6.950,49 RON estimat