Atribuită Cumpărare directă

AMENAJEARE TEREN DE SPORT MULTIFUNCTIONAL IN LOCALITATEA CIUCUROVA JUDET TULCEA

Număr anunț
DA25779803
Autoritate contractantă
Comuna Ciucurova (CUI 4508592)
Furnizor / câștigător
BV ULIA SRL (CUI 12862115)
Cod CPV
45212221-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419.311,18 RON
Valoare atribuită
419.311,18 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

419.311,18 RON

din 419.311,18 RON estimat