Atribuită
Cumpărare directă
1. Statie de calcat Stiroplus by Rohnson , 3000 W, 6 bari, Alb/Roz = 2 buc. Caracteristici: Putere 3000W Presiune abur 6 bari Talpa ceramica ICEGLIDE Sistem calcare cu reumplere continua Jet abur 350gr Gata de utilizare in 2 minute Rezervor detasabil 1,7L Valva anti-calcar Auto-decalcifiere, oprire automata. Auto-curatare 3 setari ale aburului Abur vertical Cordon alimentare si furtun abur usor de depozitare. Garantie 24 luni
- Număr anunț
- DA25796359
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii-Unitatea Militara nr.01483 Zalau (CUI 17455910)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 42718100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 995,20 RON
- Valoare atribuită
- 995,20 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.