Atribuită Cumpărare directă

Automat programabil 6ES7214-1HG40-0XB0-CPU1214C DC/DC/RELAY 14DI 10DO 2AI buc 1; Modem 6GK7242-7KX31-0XE0- S7-1200 CP 1242-7 V2 buc 3.

Număr anunț
DA25766422
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
ELECTROGLOBAL S.A. (CUI 16571917)
Cod CPV
31731100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.589,83 RON
Valoare atribuită
6.589,83 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.589,83 RON

din 6.589,83 RON estimat