Atribuită Cumpărare directă

Primaria comunei Ghidici,doreste sa achizitioneze 80 mc lemn de foc(salcam uscat). Materialul lemnos trebuie transportat si sectionat la sediul Primariei Ghidici.

Număr anunț
DA25770573
Autoritate contractantă
COMUNA GHIDICI (PRIMARIA) (CUI 16388171)
Furnizor / câștigător
ALISOR INTER TRANS SRL (CUI 15184904)
Cod CPV
03413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.000 RON
Valoare atribuită
32.000 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.000 RON

din 32.000 RON estimat