Atribuită Cumpărare directă

Masti medicale chirurgicale 3 straturi – 1 cutie x 50 bucati Dispozitiv Medical Standard : MDD 93/42/EEC Class I (non-sterile) Inregistrat la ANMDMR cu aviz nr T52/19.05.2020 Filtre PFE (Particle Filtration Efficiency ) si BFE ( Bacterial Filtration Efficiency) 3 straturi: 2 Straturi PP Material Netesut + 1 Strat Filtru (meltblown) Conforma cu cerintele standardului EN 14683/2014 . Marfa va fi insotita de factura si certificatelde conformitateACEASTA ACHIZITIE ESTE CONSIDERATA COMANDA FERMA.

Număr anunț
DA25770855
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Maramures (CUI 7572662)
Furnizor / câștigător
MEDPLAZA HEALTH S.R.L. (CUI 41024228)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.800 RON
Valoare atribuită
11.800 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.800 RON

din 11.800 RON estimat