Atribuită
Cumpărare directă
Materiale canlizare bloc si primarie ID produs Produs Cantitate Unitate 2000483 COT PVC 200X45 CU INEL 3,00 BUC 2000484 RAMIFICATIE PVC 200X200X87 CU INEL 1,00 BUC 2000486 REDUCTIE PVC 200X160 CU INEL 2,00 BUC 2000489 REDUCTIE PVC 160X110 CU INEL 2,00 BUC
- Număr anunț
- DA25777982
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 164,73 RON
- Valoare atribuită
- 164,73 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.