Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PENTRU REPARAŢII CURENTE – 70 ARTICOLE - LOT 1: Teava Cu-52 buc, radiator-4 buc, adaptor-54 buc, aliaj-3 buc, pasta decapanta-3 buc, butelie gaz-4 buc, robinet colt- 22 buc, aerisitor-1 buc, teu redus Cu- 24 buc, mufa Cu-58 buc, cot Cu- 252 buc, curba cot Cu-20 buc, clema dubla-140 buc, colier metalic-24 buc, niplu redus-4 buc, reductie fonta-3 buc, dop zincat-1 buc, mufa zincata-2 buc, cot zincat-1 buc, disc debitare-20 buc, ciment-5 saci, chit rosturi-1 sac, spuma poliuretanica-5 buc, prize PT dubla-20 buc, surub autofiletant-4 cutii, robinet sfera-18 buc, mufa neagra-1 buc, niplu-3 buc, reductie zincata 2 buc. Potrivit formularului de oferta tehnica si financiara transmis de dvs si inregistrat la registratura Consiliului Judetean Alba sub nr. 12.665/04.06.2020. Operatorii economici care se află în situații potenţial generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA25772046
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44160000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.653,96 RON
- Valoare atribuită
- 10.653,96 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.