Atribuită
Cumpărare directă
Întocmire documentație tehnică ( SF conform HG 907/2016 si studiu topo , geo si verificator, obținere avize si studii solicitate in Certificatul de Urbanism) pentru Sistematizare zona Fuchs : construire străzi și zona de acces - conform oferta de pret .
- Număr anunț
- DA25758862
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3695174)
- Furnizor / câștigător
- INGINERIE DRUMURI SRL (CUI 37773226)
- Cod CPV
- 71241000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.500 RON
- Valoare atribuită
- 28.500 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.