Atribuită
Cumpărare directă
Cos gunoi 35L (Plastic) -10 buc 2-Termometru Digital- 1 buc 3-Igienizant maini k-sept0.750ml -20 buc 4 -Ekomax D Solutie Dezinfectanta 5 L- 8buc 5- Dispenser Plastic 850ml -25 Buc 6- Dozator inox Sapun 500ml- 7 Buc 7-Manusi 100buc/set S - 4 Buc 8-Galeata cu storcator -8 buc 9-Mop bumbac 250 gr- 10 buc 10- Dezinfectant Pardoseli 5 L - 6 buc mai putin
- Număr anunț
- DA25774678
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "UNIREA (CUI 4322408)
- Furnizor / câștigător
- RED STRUCTS INVEST S.R.L. (CUI 42023360)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.400 RON
- Valoare atribuită
- 5.400 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.