Atribuită
Cumpărare directă
1. Compresor Thomas 2750T pentru generator azot NL118LA, Comp ASM 6mm Elbow Inc Packaging – N118LA Thomas 2750T GHI52/48-221N - livrarea include transport. verificare, instalare si punerea in functiune in cadrul generatorului de azot aflat in dotare 2. Unitate filtrare FILTER (COMPLETE UNIT) AFD30-F02C-2-A - livrarea include transport, verificare, instalare si punerea in functiune in cadrul generatorului de azot aflat in dotare
- Număr anunț
- DA25764200
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
- Cod CPV
- 42123000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.290 RON
- Valoare atribuită
- 13.290 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.