Atribuită Cumpărare directă

1/ DOP MUFAT PE 32 - 2 buc x 4.20 lei 2/ DISC METAL 125X1.6X22MM - 2 buc x 3.78 lei 3/ ELEGANT PRIZA SHUKO +PRIZA SHUKO PT GRI /IP54 - 1 buc x 19.33 lei 4/ COT MUFAT D40 - 3 buc x 12.61 lei 5/ COT COMPRESIUNE MIXT FI 32X1' - 2 buc x 5.46 lei 6/ MUFA CUPLA D32 - 1 buc x 7.14 lei 7/ COT COMPRESIUNE MIXT FI 20X1/2' - 1 buc x 3.78 lei 8/ DIBLU PP 10X50 - 8 buc x 0.08 lei 9/ DIBLU PP 12X60 - 8 buc x 0.21 lei 10/ SAIBA GROVER M6 - 8 buc x 0.03 lei 11/ MUFA COMPRESIUNE REDUSA 40X32 - 1 buc x 11.76 lei 12/ BEC LED SFERIC 5W E27 - 1 buc x 5.04 lei 13/ SURUB PENTRU LEMN 6X50MM-DIN571,CAP HEXAGONAL - 8 buc x 0.25 lei 14/ SURUB PENTRU LEMN 8X60MM-DIN571,CAP HEXGONAL - 8 buc x 0.42 lei 15/ SAIBA DIN9021 M6 - 8 buc x 0.08 lei 16/ SAIBA DIN9021 M8 - 8 buc x 0.13 lei 17/ SAIBA ELASTICA GROWER M8 - 8 buc x 0.04 lei

Număr anunț
DA25763100
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 17649275)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,77 RON
Valoare atribuită
121,77 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,77 RON

din 121,77 RON estimat