Atribuită
Cumpărare directă
Monitor Dell AW2720HF, 27 inch, 16:9, Fast IPS, 1920x1080, 240Hz, 350cd/m, 1ms, Amd FreeSync, 1000:1, 2xHDMI, DP ; Consola SONY Playstation 4 Pro (PS4 Pro) 1TB, Jet Black, G - Chassis + Controller wireless DualShock 4 ; Controller Wireless SONY PlayStation DualShock 4 V2, Jet Black; Multifunctional laser monocrom HP LaserJet Pro MFP M428dw, Duplex, ADF, Retea, Wireless, A4; Joc FIFA 20 compatibil PS4
- Număr anunț
- DA25768315
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30231300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.793,10 RON
- Valoare atribuită
- 9.793,10 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.