Atribuită
Cumpărare directă
Manusi examinare nitril albastre 3.5g MAXTER – 1 cutie x 200 bucati Dispozitiv Medical Standard : MDD 93/42/EEC Class I (non-sterile) Inregistrat la ANMDMR cu aviz nr T52/19.05.2020 Marimi: M, L, XL Fara pudra Proiectate pentru performanta maxima Confortabile Nu afecteaza simtul tactil Foarte fine De unica folosinta
- Număr anunț
- DA25773244
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Buzau (CUI 3662495)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
- Cod CPV
- 33141420-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.118 RON
- Valoare atribuită
- 18.118 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.