Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar DIBLU CONEXPAN 10*120 BUC 166 3.1933 MANUSI BUC 24 2.9413 DIBLU TO 10*120 BUC 30 84.874 SAIBA BUC 73 0.126 DIBLU+S 10*120 BUC 73 2.6051 BURGHIU BUC 2 27.395

Număr anunț
DA25773626
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.401,06 RON
Valoare atribuită
3.401,06 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.401,06 RON

din 3.401,06 RON estimat