Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare auto CASCO si accidente,astfel: 1.Autoturism de teren DACIA DUSTER -NR. AUTOTURISM: B 133 CMC OFERTA CASCO caracteristici autoturism: 1461/81KW, 1875 kg, valabilitate polita 12 luni incepand cu 30.06.2020 prima de asigurare = 1513.30 ron; OFERTA AROTRANS caracteristici autoturism : 1461/81KW, 1875 kg valabilitate polita 12 luni incepand cu 30.06.2020, prima de asigurare = 603 ron 2.: Autoturism de teren DACIA DUSTER - NR. AUTOTURISM: B 771 CMC OFERTA CASCO caracteristici autoturism: - 1461/81KW ,1875 kg, valabilitate polita 12 luni incepand cu 30.06.2020, prima de asigurare = 1513.30 ron; OFERTA AROTRANS caracteristici autoturism: 1461/81KW ,1875 kg valabilitate polita 12 luni incepand cu 30.06.2020, prima de asigurare = 603 ron. TOTAL prima de asigurare = 4232.60 ron Mod de plata: integral
- Număr anunț
- DA25793066
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.232,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.232,60 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.