Atribuită
Cumpărare directă
ace cu varf in 3 fatete- produse in Japonia - prevazute cu aripioare si port-inject, radio opace - sterile, ambalate individual in blister - sistemul de tip luer-lock conform cu ISO 594-1 si ISO 594-2 - sterilitate EO EN 550 - marcaj CE - standarde ISO 9001:2008 si ISO 13485:2003 COMANDA MINIMA 2000 BUC COMANDA ESTE PENTRU BRANULE G20 - COMANDA ESTE PENTRU BRANULE G20 - COMANDA ESTE PENTRU BRANULE G20
- Număr anunț
- DA25792746
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
- Furnizor / câștigător
- BRILLMED S.R.L. (CUI 40793444)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.