Atribuită Cumpărare directă

Liquichek Sedimentation Rate Control CONTROL NORMAL-1 KIT CONTROL PATOLOGIC -1 KIT PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25787607
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Urlati (CUI 20794712)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.514,60 RON
Valoare atribuită
2.514,60 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.514,60 RON

din 2.514,60 RON estimat