Atribuită
Cumpărare directă
TIPLE 2 SET DOSARE PLASTIC CU SINA 100 BUC DOSARE PLIC 100 BUC PIXURI ALBASTRE 40 BUC PIXURI RISII 20 BUC ETICHETE 65/COALA 2 TOP CREIOANE 36 BUC RADIERE 6 BUC HARTIE XEROX A4 50 TOP CUTTER 15 BUC CAPSE 24/6 4 CUT MARKER DE TABLA 26 BUC DVD-URI 150 BUC CARTON A4 ALBASTRU 1 TOP NOTES ADEZIV 5 BUC PLIC C4 150 BUC PLIC BURDUF 200 BUC TONER BIZUB 215 3 BUC TONER SAMSUNG ML 2019 2 BUC TONER HP LJ 1010 1 BUC SFOARA BBC 2 buc PERFORATOR 2 buc CAPSATOR 4 buc BURETIERA 5 buc AGRAFE BIROU 2 buc BURETI TABLA MAGNETICA 26 buc SACI RAFIE 10 BUC FOARFECA 4 BUC SET CARTUSE HP OFFICE JET 8620 2 BUC
- Număr anunț
- DA25787834
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC RM. VALCEA (CUI 2540759)
- Furnizor / câștigător
- ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.352,69 RON
- Valoare atribuită
- 2.352,69 RON
- Data publicării
- 15.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.