Atribuită Cumpărare directă

Halate nesterile pentru procedurile de diagnosticare sau pentru vizitatori in spitale sau clinici impotriva transferului de par, epiderme exfoliate, etc. Grosime material : 25 gr/mp Produsul are o croiala larga ce permite acoperirea pieptului, trunchiului, coapselor, avand o lungime pina aproape de genunchi.Prevazut cu mansete elastice la maneci si cordon pentru fixarea ferma a halatului peste haine. De unica folosinta Mod de ambalare : 10 buc/set. PRODUS IN ROMANIA Botosi de unica folosinta din polietilena, de unica utilizare, asigura protectia incaltamintei si contribuie la mentinerea spatiului curat. Acoperitori unica folosinta pentru incaltaminte de 30 micr, cu o rezistenta foarte buna, sunt utilizati cel mai adesea: - in vizitele din fabrici, spitale, laboratoare si in camere ce necesita sa ramana curate - in amenajari interioare pentru mentinerea spatiilor curate Culoarea disponibila: albastru Compozitia materialului: CPE 30 microni

Număr anunț
DA25783549
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA DAMBOVITA (CUI 4207115)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33199000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.360 RON
Valoare atribuită
1.360 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.360 RON

din 1.360 RON estimat