Atribuită Cumpărare directă

Suport pentru saci cu volum de 120L Cadru tubular din aluminiu Capac, rama capac si baza fabricate din plastic (ABS) Poate fi extins cu ajutorul unui sistem de clame de prindere, prin legarea in serie a 2 sau 3 suporti de sac. Rama de aluminiu integrata, cu inel de cauciuc pentru fixarea usoara a sacului Modele cu sau fara rotile. Set de etichete colorate inclus, pentru colectarea selectiva a deseurilor. Garantie 3 ani 4 bucati

Număr anunț
DA25794223
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC SFANTA MARIA (CUI 4382558)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
44613600-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.219,52 RON
Valoare atribuită
1.219,52 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.219,52 RON

din 1.219,52 RON estimat