Atribuită Cumpărare directă

CF COM 3524, 3525 DIN 28.05.2020 SI 3674 DIN 09.06.2020 TRIMISE PE MAIL

Număr anunț
DA25769376
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.440,45 RON
Valoare atribuită
1.440,45 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.440,45 RON

din 1.440,45 RON estimat