Atribuită Cumpărare directă

Manusi Examinare NITRIL Negre Nepudrate XS, S, M 100buc.VA SOLICITAM 8 CUT MARIMEA : S, SI 2 CUT MARIMEA : M/Rola prosop hartie 160m derulare centrala , portionata , 2 straturi/Saci Menaj cu Snur 60litri HDPE, albastru, 10buc in rola/Folie Stretch uz alimentar 30cm x 300m LLDPE

Număr anunț
DA25798562
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
968,51 RON
Valoare atribuită
968,51 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

968,51 RON

din 968,51 RON estimat