Atribuită
Cumpărare directă
COLIER BRANSARE D125X1'' 90 BUC COLIER BRANSARE D140X1'' 5 BUC REDUCTIE FIL EXT-INT 241 1-3/4 ZN BM 95 BUC TEAVA PE100 PN10 D25 300 M COT FIL INT-EXT 92 3/4 ZN BM 95 BUC RACORD COMPRESIUNE FE 25X3/4 190 BUC ROBINET CU BILA 3/4 FLUTURE 368FF34 95 BUC DISC DEBIT 115X1,5-22 11ABACH1TRS 5 BUC DISC DEBITAT 230x2x22.2 11A30Q4B471TRS 8 BUC DISC DIA 230MM CREST 8715 LT08715 2 BUC CANEPA 570 2 BUC PASTA PT ETANSARE ERMETIC PAST 551 2 BUC FISET METALIC ECO1 A177 1 BUC
- Număr anunț
- DA25798497
- Autoritate contractantă
- COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.780,41 RON
- Valoare atribuită
- 5.780,41 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.