Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE INTRETINERE DANKE D.INT ALB PERETII RESPIRA 25L 6 BUC SET TRAFALET 250X70 CU GRATAR H 02-0411 5 BUC PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 100 MM 4 BUC PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 40 MM 4 BUC ADEZIV CERESIT CM11 25KG PLUS GRI 4 BUC GLET CERESIT CT 126 20KG 2 BUC CIMENT CARPATCEMENT CEM II/A 42,5R 40KG 5 SAC PARCHET 6MM CL31 D742 STEJAR SUTTER 125,99 M2 REZERVOR BETA EXPORT 1034R 5 BUC ROBINET LAV APA RECE MONOC LAV 15201 4 BUC CILINDRU 72 D UNI O OLV 4 BUC CILINDRU SIG 92 D 31-51 UNI O OLV 4 BUC STICKY PRACTIC ALB 2,5L VOPSEA ALCHIDICA 5 BUC STICKY PRACTIC GALBEN 2,5L VOPSEA ALCHID 2 BUC STICKY PRACTIC ALBASTRU 2,5L VOPSEA ALCH 1 BUC STICKY LAC ALCHIDIC INCOLOR 2,5L 4 BUC PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 30 MM 3 BUC PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 50 MM 3 BUC TRANSPORT STANDARD ZONA D 1 AU
- Număr anunț
- DA25797391
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Iasi (CUI 27468756)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.594,41 RON
- Valoare atribuită
- 4.594,41 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.