Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: casete - BioVue Rh/Kell (casete fenotip Rh/Kell) = 200 casete (50,00 lei/caseta); BioVue ABO/RH (Casete grupaj sang. ABO/RH) = 200 casete (30,00 lei/caseta); BioVue Reverse ( Casete Simonin)= 200 casete (30,00 lei/caseta); BioVue Ahg/Polly ( Casete test Coombs) = 60 casete (35,00 lei/ caseta); Ortho Anti-D Bioclone ( Ser anti-D) = 1 flacon ( 180,00 lei/flacon); Ortho Bioclone Rh-hr Kontrol ( Ser Rh-hr Kontrol) = 1 flacon ( 160,00 lei/ flacon); BioVue Neutral ( Casete test enzimatic neutre) = 60 casete ( 35,00 lei / caseta); Ortho Bliss ( Solutie Bliss) = 2 flacoane ( 150,00 lei/flacon); BioVue Screen Ficin (Hematii test depistaj anticorpi iregulari) = 3 seturi (680,00 lei/set); - Principiul testului in caseta: aglutinare in coloana cu microbile de sticla, aflate in suspensie.

Număr anunț
DA25796353
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE TRANSFUZIE SANGUINA (CUI 4226443)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33696100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.880 RON
Valoare atribuită
28.880 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.880 RON

din 28.880 RON estimat