Atribuită Cumpărare directă

Stalpi anti parcare, flexibili, 75 cm inaltime, cu benzi reflectorizante si accesorii de prindere incluse in pret (3 dibluri si 3 holsuruburi). Acesti stalpi de delimitare si dirijare a traficului sunt fabricati din material plastic rezistent. Culoare: galben.

Număr anunț
DA25796048
Autoritate contractantă
COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
Furnizor / câștigător
DV PROD MEDIA SRL (CUI 15143068)
Cod CPV
34928472-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.800 RON
Valoare atribuită
7.800 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.800 RON

din 7.800 RON estimat